JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Band
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


15 Dec 2013

Band
Post został napisany przez: BarteK

Muzycy, z którymi Jessie J obecnie współpracuje i koncertuje:

 NEKA L. BROWN 

Neka L. Brown to pochodząca z USA wokalistka i nominowana do nagrody Grammy autorka tekstów. Pracowała dla takich artystów jak Solange, Kelly Rowland, Miguel czy Tyrese. Obecnie śpiewa w chórkach dla Ushera i Jessie J. W zespole tej drugiej pojawiła się na początku roku 2015, koncertując z Jessie J na trasie Sweet Talker Tour w USA i Europie.

 LATAYVIA CHERRY 

LaTayvia Charry, występująca pod pseudonimem Lachardon, jest wokalistką i autorką tekstów pochodzącą z USA. Do zespołu Jessie J dołączyła w 2015 roku, śpiewając dla niej w chórkach na trasie Sweet Talker Tour w USA i Europie.

  JONATHAN HAMILTON 

Jonathan Hamilton pseudonim Ginger. Jego zamiłowanie do instrumentu jakim jest perkusja pojawiło się już w dzieciństwie i od tego czasu świetnie doskonalił swój warsztar. Wcześniej współpracował m.in. z Kelly Rowland czy grał na scenie dla Pixie Lott i zespołu N-Dubz. Ginger towarzyszy Jessie J na scenie nieprzerwanie od 2011 roku, mając obecnie w zespole najdłuższy staż. Jak się okazuje, Ginger potrafi także bardzo dobrze śpiewać. Jest bratem basisty Jessie – Michaela.

 MICHAEL HAMILTON 

Michael Hamilton pseudonim Smoove, jest basistą w zespole Jessie J. Do zespołu dołączył w 2013 roku (po odejściu Phil’a) i gra w nim do dnia dzisiejszego. Zważywszy na fakt, że jest wielkim facetem, jego kocie ruchy podczas koncertów nie pozostają obojętne fanom Jessie J ; ) Jest bratem Ginger’a.

 AYCE OYERINDE 

Ayce Oyerinde to klawiszowiec, który do zespołu Jessie J dołączył w roku 2014, po odejściu Hannah. Poza graniem na klawiszach Ayce jest także producentem muzycznym i DJ’em, który tworzy własne utwory muzyczne i remixy pod nazwą Ayce The Beat Junkie (A’TBJ’). Posiada także własną wytwórnię TOP Entertainment Records.

 RYAN HABERFILD 

Ryan Haberfield to gitarzysta pochodzący z południowej Walii. W latach 2011-2012 grał w zespole Tinie Tempah. Okazjonalnie współpracował także z takim artystami jak Emeli Sande, Kelly Rowland czy Labrinth. W zespole Jessie J jest od niedawna, bo zaledwie od marca 2015 roku, kiedy to zastąpił poprzedniego gitarzystę Lewie’go.


Byli członkowie zespołu Jessie J :

 PHEBE EDWARDS 

Phebe Edwards jest niezwykle utalentowaną brytyjską wokalistką, która operuje naprawdę mocnym sopranem. Z wykształcenia jest pianistką, a muzyką zajmuje się od 5 roku życia. Phebe pisze także własne piosenki i nagrywa. Na scenie towarzyszyła takim artystom jak Adele, Leona Lewis, Olly Murs, Rod Stewart czy Alexandra Burke. W zespole Jessie J śpiewała w chórkach od początku jego powstania, czyli od 2011 roku, aż do roku 2015. Obecnie współpracuje z Ritą Orą. Ponadto wokalistka jest ciocią popularnego w UK piosenkarza Labrinth.

 LOUISE LABELLE 

Louise LaBelle to młodziutka wokalistka, która tak naprawdę dopiero zaczyna swoją muzyczną karierę. Zaistniała w sieci – wstawiając wykonane przez siebie covery na YouTube, co kontynuuje do dnia dzisiejszego. Louise pisze także własne piosenki. W zespole Jessie J śpiewała w chórkach od 2013 roku, aż do początku roku 2015. Obecnie koncertuje z Olly Mursem.

 CHERRI VONCELLE 

Cherri Voncelle to dojrzała już wokalistka pracująca nad własną karierą muzyczną. Obecnie wraz z Jermaine Riley tworzy zespołu Dora Martin, który w 2013 roku wydał EP’kę “Coalition”. Swoją przygodę w świecie muzyki zaczynała jednak u boku Jessie J, towarzysząc jej na scenie od początku kariery, czyli od 2011 roku, a z zespołu odeszła razem z Vanya w połowie 2013 roku, aby pracować nad swoim własnym materiałem. Ciągle jednak przyjaźni się z Jessie.

 VANYA TAYLOR  

Vanya Taylor to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Obecnie wraz z James Tadgell i Jon Clare tworzy trio All About She, które należy do wytwórni Disturbing London. Zespół już odniósł spory sukces wydając własną EP’kę “Go Slow”, a także nagrywając piosenkę z Calvinem Harrisem na jego album oraz tworząc remixy na wersję deluxe albumu “Alive” Jessie J. Vanya jest także żoną obecnego managera Jessie J i Tinie Tempah.

 KELLI-LEIGH 

Kelli-Leigh jest młodą, utalentowaną brytyjską wokalistką. Do tej pory Kelli wydała jedną EP’kę zatytułowaną “I Am Here” (rok 2011). Artystka pracuje także ciągle nad swoją debiutancką płytą, którą nagrywa m.in. w studiu w Krakowie (spędziła tutaj kilka miesięcy w 2012 roku)! Kelli jest także miłośniczką polskiego jedzenia, zwłaszcza chrupek ; ) Do tej pory śpiewała w chórkach u Adele, Leona Lewis. W zespole Jessie J pojawiła się w 2013 roku, towarzysząc artystce na trasie Alive Tour i pozostałych koncertach w tymże roku.

 HANNAH VASANTH 

Hannah Vasanth ma indyjskie korzenie, chociaż większość życia spędziła w Berlinie i UK. Jest ona zawodową pianistką i klawiszowcem. Miłość do tych instrumentów towarzyszy jej od dziecka i już jako nastolatka nagrywała w studiu pierwsze partie na jazzowe płyty różnych artystów. Pracowała i występowała na scenie z takim artystami jak Rihanna, Sugababes czy Jay Sean. W bandzie Jessie J była od początku jego powstania, czyli od 2011 roku. W 2014 roku odeszła z zespołu, chcą pracować nad własnym matetriałem, nie tylko jako pianistka, ale także producent muzyczny. W 2015 roku wydała swoję pierwszą EP’kę “Version 2.0”.

 LEWIE ALLEN 

Lewie Allen to uwielbiany przez fanów Jessie J gitarzysta. Dołączył on do zespołu Jessie J w 2011 roku, gdy ta po raz pierwszy kompletowała swój zespół. Od początku świetnie się ze sobą dogadywali, ze względu na podobną charyzmę i poczucie humoru. Wraz z Jessie zagrał także wiele wspaniałych akustycznych występów. Lewie jest również współautorem tekstu i muzyki do piosenki “You Don’t Really Know Me” z albmu “Sweet Talker” Jessie J. Z zespołu odszedł w marcu 2015 roku, chcąc dalej pracować jako kompozytor i producent.

 PHIL SIMMONDS 

Phil Simmonds to były basista w zespole. Towarzyszył Jessie J na scenie od 2011 roku aż do początku roku 2013. Wtedy to odszedł z zespołu chcąc całkowicie poświęcić się swojemu własnemu zespołowi Bassment Project, który prowadzi wraz ze znajomymi do teraz. Phil był uwielbiany przez fanów Jessie, ponieważ miał z artystką świetny kontakt na scenie. W zespole zastąpił go Michael.

 STEPHANIE OYERINDE 

Stephanie Oyerinde zagrała z Jessie J tylko kilka koncertów podczas trasy koncertowej Sweet Talker Tour w Szwecji, Norwegi i Niemczech, zastępując chwilowo nieobecną Neka. Jest pochodzącą z Essex piosenkarką i autorką tekstów, a także projektantką mody. Jest żoną klawiszowca Jessie – Ayce’a.

 BEN MARTINEZ 

Ben Martinez to gitarzysta, który współpracował z Jessie J na samym początku jej kariery. Oboje znali się jeszcze na długo zanim kariera Jessie na dobre się rozpoczęła. Ben był pierwszym gitarzystą Jessie J, koncertując z nią w ramach promocji pierwszego albumu “Who You Are” i nagrywając akustyczne występy do telewizji czy radia. W 2011 roku zakończyli współpracę w wyniku nieporozumień. Obecnie Ben pracuje dla takich artystów jak Sophie Ellis Bextor, Cheryl Cole czy Nicole Sherzinger, a także próbuje swoich sił jako producent muzyczny.