JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 3 – Doing It Like A Dude – fragmenty
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


26 Dec 2012

Rozdział 3 – Doing It Like A Dude – fragmenty
Post został napisany przez: Domi_Nika | Dodaj komentarz 0Wszystkie te lata spędzone na śpiewaniu, pisaniu i czekaniu miały się w końcu opłacić.
Nie wiedziałam, że będzie to najcięższy test ze wszystkich….

Sensacja YouTube 

Znalazłam YouTube i YouTube znalazł mnie. Na zawsze będę wdzięczna.

Pamiętam jak siedziałam na swoim łóżku i decydowałam się zrobić nagranie. Poszłam do łazienki i zaśpiewałam “Big White Room” jednym ciągiem. Nie miałam pojęcia na temat montażu, więc albo śpiewałam za jednym podejściem całość albo wcale. Jeżeli widzieliście video, dlatego nie wycięłam uderzenia się w łokieć. Big White Room Pokazało to jaka ciamajda ze mnie i jaka nie fajna jestem. Haha!.

Prawda czy wyzwanie

Bardzo kocham to co robię, ale czasami mam tak napięty grafik, że zapominam  się bawić. Gdy podpisałam kontrakt z Universal, w pewnym momencie wszystko zrobiło się bardzo poważne, pełno było spotkań, kontraktów, decyzji. Spotkania z zarządem, wytwórnią, ze stylistami, spotkania na temat spotkań…! Wydawało mi się, że powinnam być 10 lat starsza niż była w tamtym czasie; Musiałam być bardzo dorosła. Pragnęłam odrobiny psot. Zdecydowałam się stworzyć coś co oznaczało, ze mogę się pobawić ale jednocześnie zaangażowałoby fanów; program online. “Dare Jessie J”.

Dare Jessie J

Dawno nie robiłam “Dare Jessie J” ale nadal nagrywam głupiutkie video by powiedzieć “Cześć”. Teraz mają dla mnie szczególe znaczenie, nie lubię robić ich tylko po to żeby powstały,  lubię gdy jest powód ich istnienia; dotarcie do nr 1, sprzedanie turne lub jako małą przyjemność dla mnie i fanów. Sprawiają, że jestem trochę emocjonalna, bo przypominają mi gdzie zaczynałam. Zrobiłam jedno nagranie w tym roku, gdy byłam w Tajlandii z przyjaciółmi i “Domino” wskoczyło na pierwsze miejsce. Namówiłam moje przyjaciółki, żeby zaśpiewały w chórkach; wygłupiałyśmy się ale ludziom się podobało i to jest najważniejsze.

Kamieniem milowym mojej kariery był mój pierwszy występ w “Later… ith Jools Holland”. W przemyśle muzycznym możliwość wystąpienia u “Jools`a” dla nowego artysty jest naprawdę poważną sprawą.  Możliwość zaśpiewania akustycznej wersji utworu była dla mnie bardzo ważna. Tego samego dnia zadebiutował klip do “Do It Like A Dude”, który był bardzo agresywny i dramatyczny: kolczaste usta, wojskowa kurtka, łapanie krocza. U “Jools`a” wystąpiłam tylko w jeansach i t-T-shircie.

Price Tag – Jools

Od tego momentu każdy dzień zaczynałam o 6 rano i kończyłam około północy. Wszystko wydarzyło się tak szybko, że praktycznie nie miała czasu sobie tego przyswoić. To był wspaniały, zdumiewający ale jednocześnie najtrudniejszy rok, wydaje mi się, że w karierze każdego artysty ponieważ jesteś strasznie nieprzygotowany na to, co Cię czeka.

Jazda, jazda, jazda!

 W 2011 roku miała zapełniłam trzy paszporty. TRZY. Wszystkie ze świetnymi zdjęciami. To powinno dać wam odpowiedź na pytanie jak daleko i szeroko podróżowałam w przeciągu roku. Szaleństwo! Od Szkocji po Sydney, Kuala Lumpur po Los Angeles.

Nie miałam wtedy pojęcia, że czekał mnie najbardziej zapracowany, szalony, dziwny, ekscytujący, niesamowity, najtrudniejszy rok mojego życia.

Zwycięstwo: The Brits

Pamiętam, że jak byłam mała, oglądałam rozdanie nagród BRIT i mówiłam “Mamusiu, chcę być taka jak Ona, chcę śpiewać na scenie”, a ona odpowiadała “Pewnego dnia będziesz”. Wiem, że nie każdy ma możliwość spełnić swoje marzenia, więc nie umniejszam wartości każdej sekundy.

Czułam się niezwykle uprzywilejowana.

Byłam niesamowicie zdenerwowana pomimo tego, że wiedziałam, iż wygrałam nagrodę. Pamiętam, że jedna z moich przyjaciółek powiedziała do mnie: “Jess, po prostu ciesz się tą chwilą”. Wzięłam głęboki oddech i kiedy to zrobiłam rozluźniłam się i świetnie się bawiłam.

Po raz pierwszy spotkałam Rihanne, rozmawiałyśmy o zamianie sukienek. Powiedziała “Chcę Twoją sukienkę” a ja na to “Nie wiem czy będę dobrze wyglądać w twojej, ale nie ma sprawy chętnie się zamienię”. Była naprawdę spoko i taka piękna.

Gdy wchodziłam na scenę i zobaczyłam moją Śnieżkę, wszystko do mnie nagle dotarło. Zaczęłam się trząść i uświadomiłam sobie, że osiągnęłam jedną z ważniejszych pozycji na mojej liście. Chciałam podziękować wszystkim, którzy mi pomagali i wspierali. Byłam taka rozemocjonowana. Właśnie dlatego miałam łzy w oczach kiedy odbierałam nagrodę; pracowałam ogromnie ciężko, żeby znaleźć się w tym miejscu.

Brits 2011 – podziękowania

Jeżeli chodzi o picie alkoholu to, po pierwsze zależy od tego z kim jestem. Musze być otoczona osobami, którym ufam. Po drugie, nawet teraz, gdy ludzie zobaczą mnie z lampką wina dostaję łupnia. Dostaje tweety typu “Ale mówiłaś, że nie pijesz”. Zawsze powtarzałam: Nie jestem alkoholiczką, nie używam alkoholu by pokazać moje prawdziwe “ja”, nie piję codziennie i nie używam narkotyków. Ale jeżeli chcę wyjść i lekko się wstawić to mam do tego prawo. Mam 24 lata i powinnam móc wyjść i napić się drinka od czasu do czasu. Oczywiście, z moim sercem, muszę być bardzo ostrożna ale znam swoje limity. Respektuje je.

Źródło: “Nice to meet you” Jessie J, YouTube.com
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz