JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 5 – Going places – fragmenty
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


13 Jan 2013

Rozdział 5 – Going places – fragmenty
Post został napisany przez: OlaHeartbeat | Dodaj komentarz 0Niesamowite jest widzieć tak wiele osób poświęcających siebie i swój czas dla moich występów na żywo przez te wszystkie lata. Chciałabym podziękować każdemu, kto był zaangażowany w pomoc mi od samego początku.

CZTERY PRZYPADKOWE HISTORIE

LA

Najtrudniejszym występem w moim życiu była impreza przed rozdaniem nagród Grammy w LA w 2012…

Whitney chciała mnie poznać na przyjęciu; Niedziela 11 Lutego była dniem, w którym miałam poznać Whitney Houston. Miałam zaśpiewać ‘Who You Are’ oraz ‘Domino’, byłam bardzo podekscytowana, że je usłyszy, ponieważ ‘Domino’ powstało pod silnym wpływem jej muzyki.

Przygotowywaliśmy się w moim pokoju w hotelu (Alicia Keys i Monica and Brandy miały pokoje obok, pokój Whitney był w dalszej części korytarza), mój manager Mark zadzwonił do mojej stylistki włosów Alishy, która była ze mną w tym czasie. To ona powiedziała mi, że Whitney Houston zmarła. Nie uwierzyłam. Nie rozumiałam co do mnie mówi, to nie miało sensu.

Byłam postawiona w najtrudniejszej sytuacji, ponieważ pytano mnie, czy wciąż chcę wystąpić. Oczywiście, że chciałam, by uczcić jej pamięć. Przyjęcie było w tym samym hotelu, w którym zmarła. Na przyjęciu pojawiło się więcej osób, niż pierwotnie planowano. Myślę, że każdy chciał wziąć udział tej nocy w uczczeniu jej życia.

Im więcej o tym myślę, tym dziwniejsze się to wydaje. Myślałam, że poznam ją tego wieczoru, ale zamiast tego śpiewałam by uczcić jej pamięć. Na scenie powiedziałam ‘Whitney sprawiła, że czułam się komfortowo mając głośny i mocny głos’.

Szczerze mówiąc wciąż w to nie wierzę. Byłam przestraszona i smutna. Weszłam do pokoju i wszyscy tam byli – Diddy, Kelly Rowland, Erykah Badu, India Arie… Wszyscy tam byli. Ona też tam wciąż była, w pewien dziwny sposób. To był wieczór, którego nigdy nie zapomnę.

KUALA LUMPUR

Miałam jeden z najlepszych dni w moim życiu w Kuala Lumpur na zakończenie mojej trasy w Azji. Wstałam o 7:30 i napisałam świetną piosenkę, która będzie na drugim albumie. Później poszłam na siłownię – czułam się gotowa na rozpoczęcie dnia.

Razem z zespołem, po lunchu przy basenie, poszliśmy na próbę dźwięku przed występem, który był wewnątrz osuszonego basenu w parku rozrywki. Po próbie mieliśmy 2 godziny na zwiedzanie parku. Przeszliśmy największym wiszącym mostem na świecie. To było epickie! Powiedziałam, że mogę to zrobić. Ale jak tylko zaczęliśmy iść, zaczęłam panikować bo byliśmy strasznie wysoko. Śmiałam się i płakałam na zmianę. Zajęło nam to około 15 minut i wszyscy byliśmy jednakowo przerażeni. Przejście na drugą  stronę dało nam olbrzymią satysfakcję, wszyscy byliśmy z siebie dumni.

MAJORCA/IBIZA

Ostatnio byłam po raz pierwszy na Ibizie. Miałam 2 występy, 2 loty, 2 wyspy, 12 piosenek, 2 stroje, 1 fryzurę – wszystko w czasie 24 godzin. Zaczęłam na Ibizie, później poleciałam na Majorkę i o 22:30 wystąpiłam przed niesamowitym tłumem – pierwszy występ bez mojego zespołu od prawie roku. Później odrzutowcem z powrotem na Ibizę gdzie o 3:30 wystąpiłam przed równie niesamowitym tłumem. BOOM!

GLASGOW/SCOTLAND MOBOS

The MOBO Awards było moim pierwszym razem kiedy otwierałam ceremonię rozdania nagród. Presja była ogromna! Miałam trzy stroje na tę noc, czemu nie? Jeden na czerwony dywan, jeden na występ z DILAD i jeden na resztę wieczoru. Na czerwonym dywanie było zabawnie, cały czas śmiałam się do siebie, ponieważ miałam sukienkę bardzo na ‘czerwony dywan’ a do tego DMs.

Byłam nominowana w 4 kategoriach tej nocy i nie miałam pojęcia czy mam jakiekolwiek szanse na zwycięstwo. Siedziałam tuż obok sceny i ktoś w mojej ekipie powiedział ‘To zawsze dobry znak’. Moja mama i tata byli tam, moja najlepsza przyjaciółka Holly siedziała obok mnie. Kiedy wyczytano mnie do pierwszej nagrody i zdałam sobie sprawę, że wygrałam, byłam w kompletnym szoku. Następnie po drugiej, trzeciej a także po zdobyciu tytułu BEST UK ACT jako czwartej statuetki, brakowało mi słów! Nawet nie pamiętam co mówiłam w przemówieniu. Kiedy schodziłam ze sceny i miałam udzielić wywiadów po prostu płakałam, byłam zachwycona wsparciem fanów i zdobytymi statuetkami. Patrzę na nie w domu i czuję się strasznie wdzięczna.

Kiedy cały czas podróżujesz i rzadko masz czas na zaczerpnięcie powietrza, wszystko staje się trąbą powietrzną, co było niesamowite w pisaniu tej książki to fakt, że byłam w stanie zastanowić się nad tym jak daleko na całym świecie moja muzyka mnie zabrała. To fantastyczne uczucie, gdy poznaję fanów z tak wielu różnych krajów i widzę miejsca, które są nie do zapomnienia.

Nie mogę się doczekać by zobaczyć gdzie jeszcze moja muzyka może mnie zaprowadzić.
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz