JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 6 – Miłość & Nienawiść
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


20 Jan 2013

Rozdział 6 – Miłość & Nienawiść
Post został napisany przez: Domi_Nika | Dodaj komentarz 0Kochają mnie, nie kochają, kochają mnie, nie kochają, kochają mnie, nie kochają, kochają mnie, nie kochają…

MIŁOŚĆ

Ludzie, których podziwiam najbardziej na świecie to moja mam i mój tata. Wspierali mnie w mojej karierze, zawsze byli przy mnie ale najważniejsze jest to, że pokazali mi co to jest miłość. Są małżeństwem od 35 lat i nadal chodzą na randki. Patrzę na nich i czuje się bardzo szczęśliwa, wychowała się w rodzinie, która została zbudowana na potężnych fundamentach miłości.

Myślę, że miłość pojawia się  kiedy nawet tego nie zauważasz. Po prostu to jest coś, z czym dobrze się czujesz. Pamiętam, że tata powiedział do mnie: “Gdyby twoja mama nie zmieniła pewnych rzeczy lub gdybym ja nie zmienił się, nie bylibyśmy dzisiaj razem”.  Myślę, że jest zrozumiałe, że trzeba się dostosować. Nigdy nie będzie się cały czas idealnym z kimś i nie powinno się być, ponieważ cały czas się rozwijamy się, zmieniamy, rośniemy. Życie nie stoi w miejscu, miłość również.

PRASA

Mam książkę z wszystkimi wycinkami z gazet na mój temat i często ją czytam by przypomnieć sobie jak niesamowite wszystko było i dalej jest.

Zawsze byłam ekstremalnie szczera i starał się upewnić, że moi fani mają dokładny i jasny przekaz na mój temat. W ten sposób są w stanie odróżnić prawdziwą historię od fałszywej. Czasami bywa to jednak bardzo trudne.

Byłam przerażona za pierwszym razem gdy byłam ścigana przez pięć samochodów i trzy motory. To było wtedy, gdy pierwszy raz mój singiel został nr 1 (Price Tag), i sposób w jaki jechali najbardziej mnie przeraził – wciskali się na trzeciego, przejeżdżali na czerwonym świetle, stukali w szybę mojego samochodu. Nie chcieli się odczepić dopóki nie wysiadłam z samochodu i zapozowałam. To właśnie takie chwile, których większość osób nie widzi są najtrudniejsze.

DIVA

Co w ogóle dzisiaj znaczy “diva”? Gdy dorastałam dla mnie znaczyło wielką fryzurę, wielki głos, ekstrawaganckie ciuchy, długie paznokcie, epickie piosenki, niesamowity make up i WIELKĄ karierę. Z odrobiną książęcej maniery (czasami). Gdy myślę “diva” mam przed oczami artystki takie jak: Diana Ross, Shirley Bassey, Whitney Huston czy Tina Turner i to jak próbowała je naśladować stoją w domu przed lustrem.

ZŁAM NOGĘ

Pozytywne opinie artystów, których sama słuchałam nakręcały mnie do cięższej pracy, bo jeden singiel na pierwszym miejscu nie  znaczy, że ci się udało. Lubię ciężko pracować na sukces, więc nr 1 spowodował, że miałam powód pracować jeszcze mocniej.

Kręciłam reklamę i zostałam poproszona, żeby stanąć na obrotowej platformie. Gdy zaczęła się ruszać, straciłam równowagę i spadłam. Moja lewa stopa poszła do wewnątrz gdy cała noga była wciąż wyprostowana i było słychać straszne trzaśnięcie gdy pękała. Okropieństwo. Wszystko straszne szybo poszło i co było szalone, to zażartowałam jak przyszłam, że pewnie spadnę z tego i złamie sobie nogę lub coś…

Operacja była straszna. Jednym z moich największych strachów jest całkowita narkoza. Gdy byłam usypiana śpiewałam bardzo szybko “Who you are”, jak jakiś szpitali remix. Nic nie pamiętam, aż się obudziłam i od razu miałam mdłości. Rozpłakałam się i złapała mamę za rękę. Byłam szczęśliwa, że mam to już za sobą.

Po operacji nie mogłam wychodzić z łóżka. Oglądanie telewizji porannej nie jest tym, co lubię robić ale musiałam leżeć płasko przez około dwa tygodnie z uniesiona nogą. gdyby nie moja mama nie jadłabym i i się nie myła. Moja kostka za bardzo bolała przy najmniejszym ruchu. Moja mama o mnie dbała, a mój tata, siostry i dobrzy, dobrzy przyjaciele przychodzili i pomagali. W takich chwilach dowiadujesz się kim są twoi prawdziwi przyjaciele.

RODZINA NAJWAŻNIEJSZA

Wszystko co się ze mną dzieje czasami bywa nierealne – magiczne – ale nierealne. Moja rodzina jest moją skałą, moim wszystkim. Każdy kto jest ze mną blisko wie, że bycie córką, siostrą, szwagierką, Ciotuchną Jess i wnuczką jest równie ważne jak bycie Jessie J. W moim życiu są inne role, które kocham równie mocno jak występowanie i praca.

Przebywanie z moimi siostrzeńcami i siostrzenicami przypomina mi jak zabawna i normalną rodziną jesteśmy, jakie szczęście i błogosławieństwo jest mieć ich za rodzinę. Jesteśmy bardzo wolni w naszym humorze i sposobie w jaki zwracamy się do siebie. Ludzie spotykają mnie i pytają: “Dlaczego jesteś jaka jesteś?”. Potem spotykają moich rodziców, siostry, szwagrów i wszystko staje się jasne. Jesteśmy strasznie do siebie podobni; po prostu kochamy bawić się i rozśmieszać nawzajem. Jesteśmy najnormalniejszą aczkolwiek najbardziej szaloną rodziną jaką spotkacie.

źródło: ‘Nice to meet you” Jessie J. 

Więcej informacji i ciekawostek znajdziecie u źródła.

Zachęcamy do zaopatrzenia się w egzemplarz 🙂
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz