JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 7 – Za kulisami
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


3 Feb 2013

Rozdział 7 – Za kulisami
Post został napisany przez: Domi_Nika | Dodaj komentarz 0Ludzie zawsze widzą końcowy efekt sesji zdjęciowych, a to czego nie masz ujrzeć dzieje się za kulisami. Robienie sesji to jedna z lepszych części pracy. Kocham eksperymentować a wielką częścią tego, co robię jest wyrażanie siebie poprzez ubrania, fryzurę, paznokcie oraz makijaż.

Robienie sesji do tej książki było szczególnie super, i nie mówię tego tylko tak o, naprawdę było! Mogłam kontrolować swój wygląd więc spodobało mi się to. Bawiłam się dobrze ponieważ byłam zrelaksowana. Myślę, że złapaliśmy klasyczne pozy „Jessie”, które każdy lubi.

Czasami możesz wejść na sesję dla magazynu albo sesję promującą co jest bardzo czerstwe, traktują Cię jak modela i zapominają, że jesteś artystą, który ubiera się i robi mu się zdjęcia. Bycie piosenkarką jest bardzo inne od bycia modelką.

Zaplanowana Sesja

8:30 – Fotograf i ekipa przyjeżdżają żeby się ustawić. Dziś fotografuje Simon Emmett, jest niesamowity.

9:00 – Moja ekipa przyjechała wypakować wszystkie ubrania oraz zrobić makijaż. Przebieralnia jest pełna błyszczyków, kostiumów i butów.

10:00 – Przyjechałam do Spring Studios w Londyńskim Kentish Town, zjadłam jajka i tosta na śniadanie. Kocham moje jedzenie, nie możesz pracować prawidłowo jeśli nie jesz śniadania.  Wredna Jessie się ujawnia.

10:15 – Przedyskutowałam wiele różnych stylizacji. Jest zawsze wiele do wyboru. Dziś chcieliśmy zmiksować trochę zabawy, zwykłego wyglądu oraz dodać coś co by z tym kontrastowało – ja, cała ubrana i gotowa do wyjścia żeby zdobyć świat.

10:30 – Czas na włosy i makijaż. Zazwyczaj lubię sama robić makijaż, jednak gdy zdarza się dzień jak dziś gdzie mamy wiele do zrobienia, proszę Andrew Gallimore lub Karin Darnell o pomoc. Dziś mam wspaniałą Karin.

13:02 – Sfotografowaliśmy pierwszą odsłonę. Wiem, 2 i pół godziny wydaje się wiecznością, aby się przygotować . Jeśli jestem w domu lub wychodzę ze znajomymi zajmuje mi to trochę mniej czasu. Na przykład dziś, przyszłam na sesję bez makijażu, z rozczochranymi włosami i w jeansach Diesel oraz w skórzanych conversach. W moim własnym wolnym czasie lubię czuć się komfortowo. Na sesji musisz być pewny, że wszystko jest dobrze zrobione. To naprawdę pochłania czas ale musisz zrobić to dokładnie.

14:14 – Lunch! czas na trochę Marokańskiej jagnięciny, sałatkę i kurczaka. Ostree!

14:52 – Wracamy. Teraz robimy wygląd 3. Jedna rzecz, za którą jestem wdzięczna to to, że dość szybko udaje mi się przybrać dobrą pozę i zrobić dobre zdjęcie. Czasami fotograf zażąda 2 godzin a czasami po godzinie mówi „mamy to!”. Zmiana strojów i fryzur tak naprawdę zajmuje najwięcej czasu, kiedy jestem przed kamerą możemy łatwo zmienić wygląd w  pół godziny.

16:48 – Skończyliśmy. Zrobiliśmy 4 różne odsłony oraz zdjęcie na okładkę w niecałe 2 godziny – jeśli odejmiemy czas na lunch oraz przygotowanie do sesji.

17:10 – Dzień się jeszcze nie skończył . Zdjęcia do książki są zakończone, ale są jeszcze do zrobienia zdjęcia na promocje trasy, potrzebuję filmików promocyjnych, aby ogłosić trasę Nice To Meet You Tour, zrobić promocję książki oraz szybkie wywiady.

20:48 – nie, jeszcze nie skończone. Mimo iż jest to czas na opuszczenie Spring Studios – umieram z głodu i potrzebuję nandos! (kurczak na maśle, średnio wysmażony, groszek, ser ‘halloumi’ frytki bądź ryż  – jeśli nie wiedzieliście!)* Mam telefon ze świata gdzie musze udzielić jeszcze wywiadu, trochę papierkowej roboty do podpisania oraz parę spotkań do przygotowania na następny dzień. Teraz idę do łóżka, to będzie nieźle po północy, jednak wciąż jest to część mojej pracy. Idź ostro lub wracaj do domu!

Mój Wygląd

Zdecydowanie mój wizerunek złagodniał ostatnio. Nie jestem wielkim fanem czarnego Bob’a , ciemnych ust i tych wszystkich rzeczy. To dla mnie teraz za mocne. Moja twarz zmieniła kształt – aktualnie straciłam trochę na wadze i widać to na twarzy.
To bardzo ważne, aby się nie bać eksperymentować z włosami i makijażem oraz z różnymi stylami. Nigdy nie słuchaj ludzi kiedy mówią  ‘nie podobają mi się Twoje włosy, Jessie’ lub ‘ ten makijaż jest za słaby dla Ciebie’. Chodzi o to, by robić to co lubisz i czerpać z tego frajdę.

Moda

Muszę się przyznać do modowej porażki – moje zęby na BRITS’ach były niedorzeczne – wyglądały jak  żółty popcorn, były takie żółte. To było ohydne. Wybieliłam je od tamtego czasu.

Jeśli chodzi o prawdziwe vs sztuczne, zawsze jest to sztuczne futro. Jestem bardzo anty na prawdziwe futra. Jeśli oglądałeś dokumentacje jak się je produkuje, to wiesz ze jest to nieprawdopodobne i niepotrzebne. Mówię im żeby się wyedukowali o tym co noszą i skąd to pochodzi. Jeśli zamierzasz to nosić przynajmniej wiedz co przez to robisz.

Ktoś kogo uznaję za ikone mody jest Gwen Stefani . Była świetna przez lata i zostanie taka. Będę szczera, nie ma żadnej ikony w UK, którą mogłabym wskazać.

Ostatnią darmową sztuką jaką otrzymałam była pokrywka na iPhone z Moschino, dzięki, kocham ją!

Tłumaczenie tekstu z angielskiego: Rożi :] 

Źródło: “Nice to meet you” – Jessie J.

Zachęcamy do zaopatrzenia się we własny egzemplarza, gdzie będzie mogli się cieszyć całością tekstu oraz niesamowitymi zdjęciami 🙂

*Popieram! nandos są bardzo dobre i za rozsądną cenę, polecam każdemu 🙂 – Domi_Nika

 

 

 

 

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz