JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 9 – Tworząc historię
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


17 Feb 2013

Rozdział 9 – Tworząc historię
Post został napisany przez: Domi_Nika | Dodaj komentarz 0Tak jak 2011, 2012 okazał się być kolejnym niesamowitym rokiem. Nie miałam pojęcia,że wszystko może kręcić się jeszcze szybciej. Poprzez “Domino”, które zdobyło pierwsze miejsce na listach, czy “LaserLight” pokonujące rekordy, ogłoszenie turne po pracę nad “The Voice”, był to naprawdę ciekawy rok. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że wydałam dopiero jeden album.

Ponadto był jeszcze Diamentowy Jubileusz Królowej oraz honor zagrania na Olimpiadzie. Jedną z rzeczy, które lubię w swojej pracy jest nieprzewidywalność. Marzysz o zdobyciu pewnego dnia nagród BRIT i Grammy, ale nigdy się nie zastanawiasz na innymi niesamowitymi rzeczami, które mogą Cię spotkać. Kto wie co przyniesie przyszłość, ale jak dotąd, było to spełnienie marzeń.

DRUGI ALBUM

Nadal pracuję nad drugim albumem, ciągle piszę i odkrywam.

JUBILEUSZ

Kiedy wspominam to wydarzenie, jedyna rzecz która rzuca mi się w oczy to, to jaka byłam szczęśliwa. Will.i.am również był szczęśliwy. Obydwoje wyglądaliśmy na nadmiernie podekscytowane dzieci na przyjęciu, skaczące dookoła. Widok na “The Mall” (reprezentacyjna droga w centralnym Londynie łącząca Buckingham Palace z Trafalgar Square – przypis red.) wypełniony radością i ludźmi machającymi flagami jest wizją, która nigdy nie ulotni się z mojej pamięci.

Poznałam Królową, co jest bardzo surrealistyczne ponieważ tak bardzo jak jest Królową, nadal jest normalną, starszą kobietą. Chciałam ją przytulić i zaproponować filiżankę herbaty. Strasznie chciałam ją zapytać co ma w torebce. Balsam do ust? Chusteczki? Czy ma komórkę? Zamiast tego uprzejmie podałam dłoń i byłam cicho. To zapewne była najlepsza opcja.

OLIMPIADA

Za każdym razem jak o tym myślę mam motyle w brzuchu – no wiecie kiedy jesteście czymś bardzo zdenerwowani, i ta energia nie opuszcza ciała, nawet jak o tym nie myślicie. Po prostu ciągłe, ekscytujące nerwy.

Źródło: “Nice to meet you” – Jessie J.

Zachęcamy do zaopatrzenia się we własny egzemplarza – więcej, informacji, zdjęć, Jessie 🙂
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz