JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 10 – Fani
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


24 Feb 2013

Rozdział 10 – Fani
Post został napisany przez: Domi_Nika | Dodaj komentarz 0Pompują życie w serce, aby biło, dlatego też nazywam ich Heartbeats  (biciem serca)

Fan numer jeden
Zawsze powtarzałam, że moja kariera nie miałaby miejsca gdyby nie moi fani. Mogłabym śpiewać w pustych lokalach i nagrywać płyty, jednak jeśli nikt ich nie kupi lub nie przyjdzie na moje występy, żeby je wspierać, to nigdy by się nie stało.
Staram się mieć jak najbardziej zdrowe relacje z Heartbeats’ami  jak mogę.  Daję im dostęp do siebie jako osoba, ale głównie przez muzykę. Tak strasznie się jaram kiedy widzę jak ludzie zaczynają rozmawiać o Twojej muzyce, czymś nad czym pracowałeś tak długo i ciężko.
Bycie rozpoznawalną było niewiarygodne, wciąż nie mogę do tego przywyknąć.  Tęsknię za czasami kiedy byłam w stanie zatrzymać się zrobić zdjęcie z paroma osobami, które mnie rozpoznały 2 lub 3 lata temu. Widzę jak ludzie się denerwują jeśli nie mogę się zatrzymać. Dzieję się tak dlatego, że nie mam przewidzianego czasu na zatrzymanie się dla każdego. Zawsze zatrzymuję się dla fanów kiedy mogę, to bardzo świetne uczucie spotykać  fanów z całego świata, którzy zebrali się w jednym miejscu przez moją muzykę.
Kiedy złamałam kostkę , po raz pierwszy tak naprawdę miałam możliwość przeczytać moją pocztę i podpisać parę zdjęć . Odpowiedziałam na ponad 6000 listów. Zajęło mi to trochę czasu, ale to takie miłe odpowiadać ludziom, którzy mnie wspierają.
Uwielbiam czytać listy i patrzeć jak różni ludzie są w mojej fan bazie – od 6cio latki , która ma obsesję na punkcie „price tag” do 40 sto latki , która w końcu opuściła swój dom po raz pierwszy od 9ciu lat po usłyszeniu Who You Are, ponieważ po latach znęcania się poczuła, że może odzyskać swoje życie. To takie inspirujące  i interesujące poznawać moich fanów.
To niesamowite co fani robią dla Ciebie i ile wysiłku wsadzają, aby Cię wspierać. Podróżowanie, spanie przed lokalami, żeby być pierwszym w kolejce. Robią mi książki i kartki, kupują mi prezenty. To takie szczodre.

Golenie Włosów
Spotkałam dziewczynę o imieniu Amy, zaraz po tym jak miałam operację na kostkę . Miała 17 lat, spędziłyśmy parę godzin razem w jej szpitalnym pokoju. Rozmawiałam z nią o akcjach charytatywnych oraz jak chcę zdobyć pieniądze na sprzęt itp. Rozmawiałyśmy o tym co mogłabym zrobić i wtedy powiedziała ‘powinnaś zgolić włosy‘  no i to było to, zostało to w mojej głowie i jest ciągle przez ponad rok.
To był sierpień kiedy pierwszy raz rozmawiałam, że chciałabym to zrobić. Wiem, że ludzie czekają aż to się stanie, ale chce żeby to było coś wielkiego i żeby zebrać najwięcej pieniędzy jak się da. Nie mogę się doczekać aż zgolę włosy – tak wielu moich fanów mówiło ‘nie rób tego kochamy Twoje włosy!’ Ale to tylko włosy, jestem szczęściarą, że moje odrosną.  Jeśli mogę uratować parę żyć wtedy to ma znaczenie.

Piękno Sławy
Jeżdżę do wielu różnych szpitali, odwiedzam okręgi, często bywam w Great Ormond Street.  Bardzo emocjonalne było odwiedzenie oddziału psychiatrycznego w GOSH (Great Ormond Street Hospital). Chciałam, żeby zobaczyli mnie tak jak widzą siebie oraz żeby zobaczyli, że są dla mnie wyjątkowi. To zaszczyt odwiedzać te dzieci i móc je uszczęśliwiać.
Usiadłam, zadawałam im pytania, chciałam ich poznać. Była jedna dziewczyna, która płakała i siedziała w kącie przez mój cały pobyt, poprosili mnie, żebym zaśpiewała ‘whos laughing now’ i tak szybko jak zaśpiewałam dziewczyna przestała płakać.
Kiedy robię takie wizyty staram się nie podchodzić do tego tak bardzo emocjonalnie, ponieważ nie po to tam jestem. Jestem po to, aby sprawiać żeby dzieciaki się uśmiechały, aby dawać im nadzieję, nie potrzebują mnie smutnej i sprawiającej, że będą się bały.
Jedną z rzeczy, które zawsze były bliskie memu sercu było pomaganie ludziom, aby czuli się akceptowani.

Tłumaczenie tekstu z angielskiego: Rożi :] 

Źródło: “Nice to meet you” – Jessie J.
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz