JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Rozdział 11 – Na wieki wieków
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


3 Mar 2013

Rozdział 11 – Na wieki wieków
Post został napisany przez: OlaHeartbeat | Dodaj komentarz 0Wiele osób, które pojawiły się w moim życiu, mówiły, że się zmieniłam, kiedy tak naprawdę to inni nie byli już tacy sami. Ale są też osoby, które zawsze były przy mnie. To właśnie one, będą w moim życiu na zawsze…

MOI RODZICE: Moja mama jest wszystkim tym czym ja sama chcę być dla moich dzieci pewnego dnia. Jej pozytywne podejście do życia jest zaraźliwe, ona zawsze była silną i niezależną kobietą, to ona nauczyła mnie jak przetrwać w tym nieprzewidywalnym świecie. Mama nigdy nie powstrzymywała mnie od bycia sobą. Mój tata jest najzabawniejszą osobą jaką znam i to z jego powodu humor jest ważną częścią mojego życia i mojej muzyki. Stale docenia piękno życia i dostrzega dobre strony we wszystkim. Ci co mnie znają wiedzą jak ważni są dla mnie moi rodzice.

MOJE SIOSTRY: Kiedy patrzę na moje siostry czuję rozpierającą dumę. Mam nie tylko dwie siostry, ale dwie bratnie dusze, z którymi mogę porozmawiać o wszystkim. Rachel jest ‘środkowym’ dzieckiem i zawsze była tą buntowniczą. Ma złote serce i niekończącą się ilość czułości, która czeka na mnie gdy tylko będę potrzebować się do kogoś przytulić albo porozmawiać. Hannah jest liderką, w dobrym tego słowa znaczeniu. Zawsze pokazywała mi jak skupiać się na moich marzeniach i celach. Ma serce na dłoni i zawsze potrafi mnie rozśmieszyć.

MOI PRZYJACIELE: Mam grupę przyjaciół, których kocham, którym ufam i którzy mnie rozumieją. Jestem lojalna i oczekuję tego samego od moich przyjaciół. Niektórzy z nich znają mnie jeszcze z czasów mojego dzieciństwa, jako Jessicę Ellen Cornish. Kiedy poznajesz prawdziwą, szczerą, uroczą osobę, z którą się zaprzyjaźniasz, ważnym jest aby trzymać się blisko niej, ponieważ ciężko znaleźć kogoś takiego.

HOLLY: Holly jest dla mnie jak siostra, niesamowita tancerka, która była w The Royal Ballet gdy byłam mała. Jest jedną z niewielu osób, które wiedzą o mnie absolutnie wszystko, zachowujemy się jak dzieci zawsze gdy jesteśmy razem. Holly jest wszystkim czego szukasz w przyjaciółce. Jest zabawna, miła, czuła ale przede wszystkim jest lojalna. Holly jest dla mnie wszystkim nie wiem gdzie bym była, gdybym nie miała przyjaciółki takiej jak ona.

CLAIR: Clair jest jedną z moich najzabawniejszych przyjaciół. Zawsze wie jak mnie rozbawić. Jej życiowa werwa jest godna podziwu a jej wiara w miłość jest czymś co podziwiam do dzisiaj.

CHERISE: Cherise znam od prawie 8 lat. Ciężko znaleźć kogoś kto rozumie moje poczucie humoru, ale jej się to naprawdę udaje. Cherise jest niesamowitą artystką, jej głos jest jak kwitnące kwiaty. Byłam z Cherise w czasie jej najlepszych i najgorszych dni, ona też ze mną była. Coś co w niej podziwiam, to jej szczerość.

HANNAH: Hannah gra na klawiszach w moim zespole. Jej oczy mówią, że wiele przeżyła, ma przyjaciół wszędzie i jest dla wszystkich miła. Natychmiast sprawia, że czujesz się częścią jej i jej rodziny. To co w niej uwielbiam, to fakt, że jej energia jest zaraźliwa.

CHŁOPAKI: Jest Lewis, Ginger i Phil – chłopaki. Są w moim zespole i każdy kto ich pozna, musi się ze mną zgodzić, że są to najmilsi, najbardziej słodcy kolesie jakich kiedykolwiek poznasz. Mogę porozmawiać z nimi o wszystkim – dają świetne rady! Dobrze jest mieć ich w moim życiu. To bardzo ważne, by dzielić swoje przeżycia z osobami na których Ci zależy. Prawdziwi przyjaciele.

To co kocham w moich przyjaciołach to fakt, że są bardzo kreatywni i ambitni. Często są zajęci i skupieni, i takich ich lubię. Lubię, gdy otaczają mnie osoby, które mnie inspirują. Są dla mnie bardzo ważni, i nie wiem co bym bez nich zrobiła.
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz