JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » October 2017 ROSE Tour – część 1 – UK
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


21 Oct 2017

October 2017 ROSE Tour – część 1 – UK
Post został napisany przez: BarteK | Dodaj komentarz 0 

Dokładnie dwa tygodnie temu, w niedzielę 8 października, Jessie J rozpoczęła swoją kolejną trasę koncertową. Ogłoszona zaledwie kilka tygodniu wcześniej trasa, mająca na celu promocję nowych singli “Think About That” i “Not My Ex” oraz ponowne spotkanie Jessie J z fanami, wyprzedała się niemalże co do jednego biletu! Intensywne przygotowania piosenkarki i jej bandu do nadchodzących koncertów przyniosły rezultaty, a fani którzy obecni byli na pierwszych koncertach są zachwyceni. Jessie J prezentuje się bowiem na scenie jeszcze pewniejsza siebie, silniejsza i szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. A podczas jej koncertów nie brakuje także wielkich hitów jak “Bang Bang”, “Price Tag” czy “Domino”, ale także dawno nie wykonywanych piosenek jak “Mamma Knows Best”.

Ponadto dostępne na trasie bilety VIP okazały się być przeżyciem niezwykle wyjątkowym, w niczym nie przypominającym standardowego Meet&Greet (trwającego minutę czy dwie…) Jessie J spędza bowiem z fanami ponad godzinę, rozmawiając z każdym z nich z osobna, poznając jego historię i pochodzenia, a także robiąc sobie tyle zdjęć, na ile fani mają ochotę!

W przeciągu zaledwie kilku dni Jessie J zagrała aż 4 koncert w swojej ojczyźnie – Wielkiej Brytanii.

Poniżej przedstawiamy Wam krótkie podsumowanie pierwszych koncertów. W naszej galerii obejrzeć możecie zdjęcia zrobione podczas eventów na październikowej trasie przez Ashley Osborn, profesjonalnego fotografa Jessie J:

8 października 2017 – O2 Birmingham Institutre – Birmingham, UK

9 października 2017 – Manchester Albert Hall – Manchester, UK

11 października 2017 – London KOKO – Londyn, UK

12 października 2017 – O2 Shepherds Bush Empire – Londyn, UK

Pozostałe zdjęcia opublikowane przez Jessie J na Instagramie podczas jej pobytu w UK:


P.S. Wszystkich polskich fanów, którzy byli na jakichkolwiek koncertach Jessie J na jej październikowej trasie (w UK, Niemczech czy Holandii) zachęcamy do przesłania nam swojej krótkiej relacji czy wspomnień na adres polandjessiej@gmail.com Dołączyć możecie też jakieś zdjęcia 😉

Wszystkie wasze wiadomości zostaną zebrane w SPECJALNY POST, który pojawi się na naszej stronie już w przeciągu kilku nadchodzących dni. Nie zwlekajcie więc, czekamy na wasze relacje!

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz