JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » OCTOBER 2017 ROSE TOUR – CZĘŚĆ 3 – USA I KANADA
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


4 Nov 2017

OCTOBER 2017 ROSE TOUR – CZĘŚĆ 3 – USA I KANADA
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0Co to był za miesiąc!

W przeciągu 25 dni Jessie zagrała 12 koncertów w ramach trasy promującej R.O.S.E. Odwiedziła 11 różnych miast w 5 różnych krajach – UK, Niemcy, Holandia, Kanada i USA. Na każdym z koncertów dała swoje 100%. Nie brakowało energii, śmiechu, łez radości i wzruszeń. Piosenkarka zaserwowała nam nowo wydane single Think About That i Not My Ex będące przedsmakiem abumu R.O.S.E. ale nie brakowało również wspaniałych, ponadczasowych hitów jak Do It Like A Dude, Nobody’s Perfect i Mamma Knows Best.

Kto nie był – niech żałuje! I nie mówimy tego złośliwie – ma to być jedynie forma motywacji. Macie kilka miesięcy na uzbieranie pieniędzy, wybłaganie rodziców 😉 , zaklepanie sobie wolnego w pracy zanim ruszy oficjalna trasa promująca album R.O.S.E. Spodziewamy się jej bowiem na przełomie stycznia i lutego. Marzenia są po to aby je spełniać. Do dzieła serduszka!

Specjalnie dla was zebraliśmy najlepsze zdjęcia zarówno te zrobione przez oficjalnego fotografa Jessie J – Ashley Osborn, jak i te zrobione przez paparazzi na każdym z show. Po kliknięciu w zdjęcia zostaniecie przeniesieni do galerii z danego koncertu, a w niej jeszcze więcej niesamowitych, klimatycznych fotek.

23 października – Mod Club Theatre – Toronto, Kanada

Już następnego dnia Jessica miała dać koncert w NYC, jednak z powodu okropnej pogody wraz z bandem została uwięziona na lotnisku. Z tego też powodu koncert w Nowym Jorku został przesunięty na 01.11.

Pamiątkowe zdjęcie na lotnisku.

25 października – House of Blues – Chicago, IL, USA

27 października – Troubadour – Los Angeles, CA, USA

28 października – Great American Music Hall – San Francisco, CA, USA

1 listopada – Le Poisson Rouge – Nowy Jork, USA

Linki do postów podsumowujących pozostałą część trasy:

October 2017 ROSE Tour – część 1 – UK

OCTOBER 2017 ROSE TOUR – CZĘŚĆ 2 – Europa (Niemcy i Holandia)


PRZYPOMINAMY:

Wszystkich polskich fanów, którzy byli na jakichkolwiek koncertach Jessie J na jej październikowej trasie (w UK, Niemczech czy Holandii) zachęcamy do przesłania nam swojej krótkiej relacji czy wspomnień na adres polandjessiej@gmail.com Dołączyć możecie też jakieś zdjęcia.

Wszystkie wasze wiadomości zostaną zebrane w SPECJALNY POST, który pojawi się na naszej stronie już jutro. Nie zwlekajcie więc, czekamy na wasze relacje!

 

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz