JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » BET Soul Train Awards – Las Vegas, USA
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


6 Nov 2017

BET Soul Train Awards – Las Vegas, USA
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0Ledwo trasa R.O.S.E. dobiegła końca, a Jessie znowu występuje.

Tym razem piosenkarka została zaproszona na BET Soul Train Awards w Las Vegas – wydarzenie muzyczne będące swego rodzaju odpowiednikiem popularnego AMA, jednak nagradzającego artystów, niestety wciąż można powiedzieć niszowej półki muzycznej. Gala ta ma długą 30 letnią tradycję w Stanach i skierowana jest do odbiorców i artstów muzyki Soul, R&B, Gospel, Jazz i Hip Hop.

Jessica na scenie pojawiła się obok byłego chłopaka i obecnego przyjaciela – Luke James’a oraz RO James’a. Mieli oni zaszczyt wykonać we troję utwór w trybucie do wyjątkowej Toni Braxton, której największą popularność w latach 90′ przyniósł kawałek “Un-break my heart”. To właśnie ten utwór w nieco innej aranżacji przypadło artystom zaśpiewać przed zgromadzoną publicznością.

Całość zapisu gali będzie transmitowana 26 listopada w telewizji BET.

 Prowadzącą wydarzenia była Erykah Badu. Na scenie w roli występujących oprócz Jessie J znaleźli się również Toni i Tamar Braxton, Tank, MAJOR. czy Ledisi. Wśród nominowanych znajdziemy sporo wielkich nazwisk jak chociażby Beyonce, Bruno Mars, Khalid, Mary J. Blige i The Weeknd.

Faktem jest, że Jessie o występ została poproszona dopiero na dobę przed galą. Dopiero od niedawna obrała kierunek muzyczny na bardziej soulowy i  RnB, jednak jest to muzyka z której zawsze czerpała inspiracje i którą zawsze chciała tworzyć. Nic więc dziwnego, że mimo tak krótkiego czasu na przygotowania zgodziła się wystąpić.

Wcześniej Jessie zapozowała w przepięknej sukni o winnym kolorze na ściance. Wyglądała obłędnie!

Tutaj na zdjęciu z amerykańską piosenkarką Kehlani.

Po więcej fotek z tego wydarzenia kliknij TUTAJ.

 

 

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz