JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Notka biograficzna dla Republic Records
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


15 Nov 2017

Notka biograficzna dla Republic Records
Post został napisany przez: BarteK | Dodaj komentarz 0 

Wytwórnia muzyczna Republic Records, będąca obecnie częścią globalnej korporacji Universal Music Group, reprezentuje interesy wielu znanych i popularnych obecnie w Ameryce artystów. Pod jej skrzydłami znajduje się także Jessie J. Co ciekawe, na oficjalnej stronie internetowej wytwórni przeczytać można nową notkę biograficzną na temat piosenkarki, do której także sama Jessie pisze kilka słów. Oto przetłumaczone najciekawsze fragmenty:

“Jestem przed 30-tką, nie jestem szczęśliwa i to już nie sprawia mi więcej radości… To tak, jakby emocje zdusiły się w moim gardle, a ja nie mogłam oddychać, ale nie potrafiłam też odpuścić. Nie potrafiłam odróżnić biznesu od sztuki. To co chciałam odstawić to biznes, ale zapomniałam że w tym wszystkim to właśnie sztuka może mnie uratować.”

To właśnie wyznanie Jessie J – multiplatynowej Artystki, stojącej za takimi hitami jak “Price Tag”, “Domino” czy “Bang Bang”, która po wydaniu w 2014 roku swojego albumu “Sweet Talker” znalazła się na rozdrożu. I wtedy na ratunek przyszła piosenka. Producent zwany DJ’em Camperem stworzył beat, który przekształcił się w piosenkę “Think About That”, utwór bardzo nastrojowy, który wyraźnie różni się od poprzedniej twórczości Jessie J.

“Camper grał ten beat, a ja 20 minut potem napisałam tę piosenkę. W tym momencie coś się zmieniło. Camper mówił ‘Jeśli porzucisz muzykę, nie wiem czy będę w stanie to zaakceptować. Musisz zacząć pisać!’ Wtedy wszystko zaczęło się naturalnie. Im bardziej nie chciałam tego robić, tym częściej to do mnie powracało. To tak jak wtedy, gdy powtarzasz sobie ‘Oh, już nigdy więcej nie chce się zakochać!’ i nagle się zakochujesz. Niczego nie wstrzymywałam. Dałam sobie prawo do terapii i wyjścia z tego ciemnego miejsca w moim życiu poprzez muzykę, tak jak zrobiłam to przy pierwszym albumie.”

Teraz, 6 lat po wydaniu pokrytego platyną albumu “Who You Are” oraz wygraniu prestiżowej nagrody Critics’ Choice Awards podczas BRIT Awards, urodzona w Londynie wokalistka przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu R.O.S.E., który na sklepowe półki trafi na początku 2018 roku. (…)

Wraz z producentem DJ’em Camperem, Jessie J napisała swój nowy album w całości sama, czyniąc go swoją najbardziej osobistą spowiedzią jaką kiedykolwiek wydała. (…) na albumie znajduje się również piosenka “Queen”, która daje trochę pozytywnego kopa do pokochania siebie w ciele i skórze, której jesteś.

“Byłam naprawdę wściekła, ale także pełna pasji tego dnia, gdy nagrywałam w studio utwór “Queen”. Byłam naprawdę przytłoczona widząc te wszystkie negatywne komentarze i ciągle zmieniające się reguły odnośnie kobiet i tego co jest piękne, a co brzydkie. A czegoś takiego nie ma, wszystkie jesteśmy KRÓLOWYMI! Chciałam napisać piosenkę, która reprezentować będzie wszystkie kobiety. Wiem, że są kobiety, który nigdy wcześniej nie wypowiedziałby do siebie tych słów: ‘I love my body, I love my skin, I am a goddess, I am a Queen’ To jest naprawdę potężna siła. Podczas gdy chciałam podnieść na duchu samą siebie, mojej głowy nie opuściła myśl, aby tym samym pomóc wszystkim kobietom. To dla mnie naprawdę istotne.”

Oryginalną całość notki biograficznej Jessie J na stronie Republic Records znaleźć można TUTAJ.
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz