JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » WYSTĘP NA BET SOUL TRAIN AWARDS
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


2 Dec 2017

WYSTĘP NA BET SOUL TRAIN AWARDS
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0Występ o którym pisaliśmy w poście kilka tygodni temu (KLIK), niedawno bo 26.11 został wyemitowany w telewizji BET. Przypomnijmy, że Jessie miała zaszczyt wykonać piosenkę You Mean The World To Me w trybucie do Toni Braxton, artystki która obok Whitney Houston była jedną z największych inspiracji dla młodej Jessie.

Występ do obejrzenia TUTAJ!

No joke… i stared at this picture for at least 6 mins after it was taken…

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

Wraz z Jessie na scenie pojawili się Ro James, który wykonał piosenkę “Seven Whole Days” oraz Luke James z utworem“Unbreak My Heart.” Podsumowaniem tego występu niech będzie fakt, że sama Toni Braxton okazała wielokrotnie uwielbienie jakie darzy względem trojga artystów, uśmiechając się od ucha do ucha, wysyłając buziaki w stronę sceny a na koniec klaszcząc na stojąco wraz z całą obecną na gali widownią.

Nie będzie przesadą jeśli napiszemy, że występ ten był jednym z najważniejszych momentów w karierze dla Jessie. Wystarczy obejrzeć zarejestrowany live poniżej, w którym artystka zalana łzami tłumaczy swoje emocje oraz dziękuje ludziom z całego świata za ogromne wsparcie i miłe słowa, które otrzymała za pośrednictwem Twittera czy Instagrama tuż po emisji gali. Na nagraniu możemy nawet usłyszeć stwierdzenie, że piosenkarka teraz zaczyna naprawdę kochać to co robi oraz że czuje się jakby zaczynała swoją karierę raz jeszcze, na nowo. Z muzyką, którą naprawdę kocha tworzyć i śpiewać.

 

 Z instagrama Jessie J – “Moje serce eksploduje! Być poproszoną o zaśpiewanie trybutu do legendy jaką jest Toni Braxton! A teraz Wasza reakcja? ????? Sprawia, że płaczę ze szczęścia od godziny. Nie mogę nawet wytłumaczyć jak się czuję.  Dorastałam słuchając Toni i dorastałam słuchając soul’u. Soul i RnB to muzyka najbliższa mojemu sercu. Długo się modliłam o możliwość tworzenia i śpiewania muzyki którą kocham. Moje modlitwy właśnie stają się wysłuchane. Dzielić z wami ten moment to coś specjalnego dla mnie.  Dzięki Luke James i Ro James – występ z wami to było moje marzenie. Rozwaliliście to! Dziękuję Sout Train Awards za zaproszenie i uwierzenie we mnie i dziękuję wszystkim, którzy wysyłają mi ciepłe słowa!
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz