JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Jessie J jako uczestniczka w chińskim talent show
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


7 Jan 2018

Jessie J jako uczestniczka w chińskim talent show
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0 

Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Jessie J spróbuje swoich sił w chińskim talent show dla gwiazd “Singer 2018”

“Singer” to popularny w Chinach program rozrywkowy, w którym znane osoby mierzą się ze sobą w muzycznym pojedynku. Piosenkarka stawi czoła 6 innym uczestnikom. Będą to między innymi chińska gwiazda rocka Wang Feng, Angela Chang i Sam Lee – gwiazdy popu z Tajwanu.

It really looks like half my leg is in the wall… But it isn’t #magic

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

Jessie przybyła do Chin we wtorek drugiego stycznia, tego samego dnia gdy został ogłoszony oficjalny line-up artystów biorących udział w programie.

Show wejdzie na ekrany 12 stycznia o godzinie 20 (czasu chińskiego) w telewizji Hunan. Na program złoży się 14 odcinków a finał przewidziany jest na kwiecień.

Ideą programu jest wyłowienie najlepszego głosu spośród uczestników. Co 2 tygodnie będzie odpadał jeden z piosenkarzy, a jurorami ma być zgromadzona w studio 500-osobowa publiczność. W pierwszej rundzie uczestnicy mają za zadanie zaśpiewać swoją własną piosenkę,  w drugiej natomiast biorą na warsztat utwór jednego z przeciwników. Czy to oznacza, że usłyszymy Jessicę śpiewającą w jednym z azjatyckich języków?

Take me down like I’m a sequinned domino

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

Program nie cieszy się dużą popularnością w Europie czy Ameryce, zupełnie odwrotnie do tego jak show odbierane jest w Chinach. Według jednego z chińskich fanów Jessie stanie do rywalizacji u boku jednych z najlepszych i najbardziej utalentowanych azjatyckich artystów w najpopularniejszym programie muzycznym w tamtej części świata.

Osobiście jesteśmy mega ciekawi programu i tego jak wypadnie w nim Jessie i już nie możemy doczekać się pierwszego odcinka. Gdy tylko pojawi się stream/link do nagrania wrzucimy go na nasz fanpage na facebooku, z tego też powodu serdecznie zapraszamy was do obserwacji!  KLIK

 

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz