JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Kehlani o przyjaźni z Jessie J
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


8 Jan 2018

Kehlani o przyjaźni z Jessie J
Post został napisany przez: BarteK | Dodaj komentarz 0 

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Kehlani zapytana w nowym wywiadzie dla serwisu Tidal o osoby w branży muzycznej, które najbardziej ją inspirują i motywują wspomniała swoją przyjaźń z Jessie J! Poza niezwykłym talentem, o którym wspomina Kehlani, dodaje ona, że Jess traktuje jak swoją starszą siostrę od której otrzymuje mnóstwo rad i która dzieli się z nią swoimi przemyśleniami. Wokalistka wspomina także, jak pewnego wieczoru Jessie zaprosiła ją i kilku innych przyjaciół na kolację w swoim domu, a potem po prostu zaproponowała wspólne oglądanie filmów na kanapie. Czyż to nie urocze? 🙂

Kehlani o przyjaźni z Jessie J

Amerykańska wokalistka R&B Kehlani zdradziła w nowym wywiadzie, że zaprzyjaźniła się ostatnio z Jessie J. Poza niezwykłym talentem, o którym wspomina Kehlani, dodaje ona, że Jessie J traktuje jak swoją 'starszą siostrę', od której otrzymuje dużo rad. Opowiada ona również, jak pewnego wieczoru Jess zaprosiła ją na kolację w swoim domu, a potem zaproponowała wspólne oglądanie filmów na kanapie ☺️?

Posted by Jessie J Polska on Mittwoch, 3. Januar 2018
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz