JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » SINGER 2018 – drugi odcinek
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


27 Jan 2018

SINGER 2018 – drugi odcinek
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0 

Dobre wieści! W drugim odcinku Singer 2018 Jessie J poradziła sobie równie świetnie jak w poprzednim.

Tym razem na warsztat wzięła jeden z najpopularniejszych utworów wszech czasów – “I Have Nothing” Whitney Houston. Utwór niezwykle trudny do wykonania okazał się być wręcz stworzony dla umiejętności wokalnych Jessie. I nie uważamy tak tylko my, fani – filmik z występem z dnia na dzień stał się viralem. Na samym YouTube ma już ponad milion wyświetleń, do tego należy doliczyć polubienia, retweety i komentarze z Twittera.

Dla samej piosenkarki był to ważny moment w karierze – fani, którzy śledzą piosenkarkę od początku wiedzą, że Whitney to dla Jessie mentorka i wzór do naśladowania. Poniżej tłumaczenie wzruszającego “listu” do Whitney…

*łzy spływają mi po policzkach*
Whitney Houston… ?
Jesteś powodem dla którego zaczęłam śpiewać. Kiedy usłyszałam I will always love you w wieku 4 lat moje życie zmieniło się na zawsze. Jesteś wszystkim. Najlepszą, która kiedykolwiek to robiła [śpiewała] Nikt nie może nawet się Tobie równać. Mam nadzieję, że sprawiłam że jesteś dumna. ?

Dziękuję z całego serca za pomoc w uwierzeniu w siebie. Potrzebowałam 25 lat żeby odnaleźć w sobie odwagę,aby zaśpiewać tę piosenkę na scenie. To był jeden z niezapomnianych i specjalnych momentów w moim życiu…Stało się tak dzięki Tobie.
Kocham tę piosenkę i zawsze będę kochać Ciebie.❤️
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz