JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Praca nad teledyskiem do “Queen”
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


29 Apr 2018

Praca nad teledyskiem do “Queen”
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0 

Niebawem możemy spodziewać się premiery oficjalnego teledysku do trzeciego singla z płyty R.O.S.E – “Queen”. Artystka za pośrednictwem swoich mediów od kilku dni informuje fanów o postępie w pracy nad nowym video.

 

Praca nad teledyskiem rozpoczęła się bardzo dawno temu – o nagraniach pisaliśmy już w grudniu ubiegłego roku (KLIK).

Skąd tak długi okres oczekiwania?

Tu z odpowiedzią przychodzi sama zainteresowana, która codziennie dostaje masę pytań od fanów odnośnie premiery albumu i następnego singla.

Artystka na swoim InstaStories napisała:

“Chciałam zedytować video do Queen sama. Dlatego to trwa trochę dłużej niż by się oczekiwało, jest to związane z moim pobytem w Chinach, podróżami i innymi rzeczami związanymi z pracą. Edytowanie teledysku z dbałością zabiera trochę czasu. Moja wizja, miłość i szacunek do tej piosenki są zbyt głębokie żeby tak po prostu przyspieszyć cały proces i oddać komuś innemu do zrobienia. […] Nie zależy mi na czasie, zależy mi, żeby być dumną ze wszystkiego co stworzyłam. Wierzę, że ten cały czas minął z jakiegoś powodu. Słowa piosenki są ponadczasowe. Znaczenie piosenki jest ponadczasowe. Tak więc teledysk musi być właściwy!”

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz