JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Realisations OUT NOW!
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


22 May 2018

Realisations OUT NOW!
Post został napisany przez: domi | Dodaj komentarz 0 

Doczekaliśmy się! Przygoda się rozpoczyna!

Oficjalna pierwsza część płyty zatytuowana Realisations już dostępna.

 

 

POSŁUCHAJ  SPOTIFY

KUP  GOOGLE PLAY STORE

KUP  iTunes

 

Na tej części znajdziemy 4 utwory. Będą to w kolejności:

Oh Lord – Jest to swego rodzaju wyznanie wokalistki o stracie zapału do tworzenia muzyki, który kiedyś odczuwała. Jednocześnie jest to modlitwa do Boga z prośbą o przywrócenie jej na właściwe tory i przypomnienie dlaczego zaczęła śpiewać. Piękne, mocne otwarcie albumu.

Think About That – pierwszy singiel z płyty, który już dobrze znamy. Dla przypomnienia opowiada on o tym, jak przez długi okres czasu Jessie była źle traktowana przez pewne osoby czy osobę z byłej wytwórni muzycznej. Opowiada o wykorzystywaniu i dążeniu do sukcesu przez osoby trzecie kosztem samej zainteresowanej. 

Dopamine – Kolejny szczery kawałek. Jest on aktem sprzeciwu wobec obecnej sytuacji, w której ludzie ślepo wierzą w informacje podawane im przez media. Jessie śpiewa “otwórz swoje oczy” na zło, które się dzieje dookoła. Piosenka mówi też o irracjonalności niektórych zachowań społecznych jak np. pisanie popularnych hashtagów po czyjejś śmierci i nie podejmowaniu dalszych działań, które mogłyby coś zmienić. W końcówce słyszmy siostrzeńca Jessie, który po raz pierwszy śpiewa piosenkę “abc..”. Ma to być swego rodzaju konfrontacja obecnego “brudnego” świata z czystością i niewinnością małych dzieci nie zatrutych jeszcze tym co podają nam media.

Easy On Me – W tej piosence Jessie prosi bliską jej osobę o zrozumienie jej charakteru i o to by traktować ją delikatnie, z racji jej wrażliwej natury oraz życia jakiego prowadzi. Prosi by pozwolić jej się rozwijać i tworzyć w swoim czasie bez nacisku. W ostatniej części piosenki słyszymy rozmowę pomiędzy nią a jej Dziadkiem, który prosi ją o uważanie na siebie i dążenie do celu bez zamęczania się, nie za wszelką cenę. Jest to oryginalne nagranie głosowe, które przed czterema laty Dziadek wysłał wokalistce na dzień przed odejściem.

 

To bez wątpienia najbardziej szczery album w całej dyskografii artystki. Nie możemy się doczekać co przyniesie reszta!

Następna część, Obsessions, będzie dostępna już jutro!  

 
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz