JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Album Bożonarodzeniowy od Jessie J!
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


28 Sep 2018

Album Bożonarodzeniowy od Jessie J!
Post został napisany przez: BarteK | Dodaj komentarz 0 

Koniec roku 2018 zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Jessie J zdaje się wcale nie zwalniać tempa i ma dla nas kolejną muzyczną niespodziankę! Przez lata fani domagali się, aby Artystka wydała na Boże Narodzenie album z kolędami. Wszystko za sprawą świątecznych filmików, które wokalistka zamieszczała na początku kariery na swoim kanale na YouTube. I w końcu się stało!

Jessie J wydaje świąteczny bożonarodzeniowy album !!!

Płyta zatytułowana jest “This Christmas Day”. Na albumie znajdzie się 11 utworów, z czego 10 to covery znanych świątecznych piosenek. Poniżej pełna tracklista:

1. Santa Claus Is Comin’ to Town
2. Man With The Bag
3. Rockin’ Around the Christmas Tree
4. Jingle Bell Rock
5. Rudolph The Red Nosed Reindeer/Jingle Bells
6. Let It Snow
7. Winter Wonderland feat. Boyz II Men
8. The Christmas Song feat. Babyface
9. This Christmas Day
10. White Christmas
11. Silent Night

Tytułowy utwór “This Christmas Day” napisany i skomponowany został natomiast przez samą Jessie J. W wiadomości jaką od niej otrzymaliśmy na temat tej piosenki pisze:

“Moja bardzo bliska przyjaciółka straciła w tym roku swojego brata. Obserwowanie kogoś kogo tak bardzo kocham przechodzącego przez tak wielki smutek i żal każdego dnia było dla mnie niezwykle ciężkie. Czułam się naprawdę bezradna. Ale ona zawsze powtarza, że moja muzyka pozwala jej się czuć trochę lepiej. A więc aby wyciągnąć pomocną dłoń na swój własny sposób, postanowiłam napisać piosenkę, która pomoże jej poczuć się trochę lepiej.

W dniu Bożego Narodzenia wszyscy świętujemy, oczywiście, ale moje przyjaciółka, jak i miliony innych ludzi na całym świecie będą także wspominać tych, których kochali, a których już niestety z nimi nie ma. To dzień, w którym rodzina i przyjaciele łączą się w miłości. Wiadomość, jaką przesyłam Wam tą piosenką zainspirowała mnie, aby została ona również tytułem mojego świątecznego albumu. Mam nadzieję, że będziecie cieszyć się tą muzyką z tymi, których kochacie i stworzycie magiczne wspomnienia w trakcie mojego ulubionego okresu w ciągu roku!”

Jessie J wspomina również proces pracy nad albumem:

“Obudziłam się pewnego dnia w lipcu i powiedziałam sobie “Chcę nagrać bożonarodzeniowy album!” Miałam naprawdę mało czasu, ponieważ byłam już w trakcie wakacyjnej trasy festiwalowej, ale kiedy postawię sobie jakieś wyzwanie to muszę je spełnić!

Zrobiłam sobie listę producentów, z którymi marzyłam aby współpracować. Udało mi się skontaktować i napisać do nich wszystkich osobiście. Bardzo się ucieszyłam, kiedy wszyscy odpowiedzieli, że podoba mi się pomysł stworzenia ze mną albumu w zaledwie 2 tygodnie. Nagrałam każdą z piosenek w zaledwie 14 dni, dosłownie pomiędzy moimi wakacyjnymi koncertami, latając z Europy do Los Angeles, tam i z powrotem. To było takie wspaniałe! Okazja współpracy z Davidem Fosterem, Baby Face, Rodneyem Jerkins, Jimmy Jam i Terry Lewis oraz Boyz II Men była SPEŁNIENIEM MOICH MARZEŃ. Energia, poświęcony czas, ciężka praca, miłość i pasja, którą oni wszyscy obdarzyli ten projekt była inspirująca. Talent, jakim operują jest nie do pojęcia.”

Album dostępny będzie w sprzedaży cyfrowej już od 26 PAŹDZIERNIKA!
Musisz by zalogowany aby napisa komentarz