JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Ekipa
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


28 Feb 2015

Ekipa
Post został napisany przez: BlaBie

 

BARTEK – W załodze FanClubu od 2013 roku. Od 2016 administrator i prowadzący stronę JessieJ.pl. Jego zainteresowanie Jessie J rozpoczęło się pod koniec 2011 roku, kiedy to przypadkowo trafił na wideo “Jessie J – Who You Are (Boombox Series)”. Wraz z początkiem 2012 roku rozpoczął prowadzenie konta o Artystce na Twitterze dla wszystkich jej polskich fanów, później także na Instagramie. Na koncercie Jessie J był cztery razy – w 2015 podczas festiwalu “N Joy Starshow”, na trasie Sweet Talker Tour w Kolonii, a także w 2016 na koncertach w Dusseldorfie i Amsterdamie. Jego hobby to kolekcjonowanie autografów znanych osób oraz muzyka. Jest również fanem Rihanny.

OLAHEARTBEAT – Administratorka, w załodze od 2012 roku. Jessie J słucha od 2010 roku. Wszystko zaczęło się od utworu “Do It Like A Dude”, po którym momentalnie pokochała cały debiutancki album Brytyjki. Miała okazję zobaczyć Jessie J na żywo – we wrześniu 2013 roku w Londynie podczas charytatywnego koncertu Unity oraz w 2016 podczas koncertu w Dusseldorfie. Poza muzyką interesuje się również piłką nożną.

DOMI_NIKA – W załodze z przerwami od 2012 roku. Po usłyszeniu po raz pierwszy “Nobody’s Perfect” wpadła jak śliwka w kompot, co nasiliło się po usłyszeniu i zobaczeniu Jessie na koncercie na rzecz TCT w Londynie i od tego momentu tylko rośnie. Naczelne “sokole oko”, które za cel postawiło sobie ustrzelenie jak najlepszej jakości filmików z koncertów. Wdzięczna za każdą interakcję z Jessie – top 3 to spotkanie w Szwajcarii, koszulka w Delamere i rekin w Kolonii. W życiu prywatnym pracuje, sędziuje (koszykówkę) i trenuje (podnoszenie ciężarów i crossfit) mając w sercu słowa “Masterpiece”.

DOMI – W załodze redaktorskiej od 2016 roku. Miłość do Jessie rozpoczęła się wraz z zobaczeniem teledysku do „Dude It Like A Dude” w 2010 roku. Po obejrzeniu tony występów na żywo i wywiadów z jej udziałem natychmiast stała się fanką jej głosu i poczucia humoru. Po raz pierwszy zobaczyła Brytyjkę na trasie Sweet Talker w Kolonii w 2015, później w Dusseldorsie i Berlinie. Poza muzyką kocha podróże.

HANCZIX – Do ekipy redakcji dołączyła w 2016 roku. Jessie J poznała dzięki wywiadowi, jaki na początku 2011 roku przeprowadziła z nią Ellie Goulding, której Hanczix jest także wierną fanką. Niedługo po tym, wraz z wydaniem debiutanckiego albumu „Who You Are” pojawiło się u niej zamiłowanie do twórczości Jessie, którą miała okazję kilkakrotnie usłyszeć na żywo podczas trasy koncertowej Sweet Talker Tour. Poza muzyką jest również miłośniczką sportów zimowych, a w szczególności snowboardingu.


W tym miejscu pragniemy także podziękować za owocną współpracę, poświęcenie i pomoc w budowaniu Polskiego FanClubu Jessie J byłym członkom naszej załogi: Blance, Jakubowi, Sebastianowi oraz Ax!