JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Ekipa

 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually.
used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


28 Feb 2015

Ekipa
Post został napisany przez: BlaBie

BARTEK – W załodze FanClubu od 2013 roku. Od 2016 administrator i prowadzący stronę JessieJ.pl. Jego zainteresowanie Jessie J rozpoczęło się pod koniec 2011 roku, kiedy to przypadkowo trafił na wideo “Jessie J – Who You Are (Boombox Series)”. Wraz z początkiem 2012 roku rozpoczął prowadzenie konta o Artystce na Twitterze dla wszystkich jej polskich fanów, później także na Instagramie. Na koncercie Jessie J był cztery razy – w 2015 podczas festiwalu “N Joy Starshow”, na trasie Sweet Talker Tour w Kolonii, a także w 2016 na koncertach w Dusseldorfie i Amsterdamie. Jego hobby to kolekcjonowanie autografów znanych osób oraz muzyka. Jest również fanem Rihanny.

OLAHEARTBEAT – Administratorka, w załodze od 2012 roku. Jessie J słucha od 2010 roku. Wszystko zaczęło się od utworu “Do It Like A Dude”, po którym momentalnie pokochała cały debiutancki album Brytyjki. Miała okazję zobaczyć Jessie J na żywo – we wrześniu 2013 roku w Londynie podczas charytatywnego koncertu Unity oraz w 2016 podczas koncertu w Dusseldorfie. Poza muzyką interesuje się również piłką nożną.

 

AX25 – ‘Maskotka’ Redaktorka od 2012 roku. Pierwszy kontakt z muzyką Jessie J nastąpił wraz z piosenką ‘Do It Like A Dude’ i od tamtej pory ‘miłość’ trwa. Miała okazję widzieć Jessie na żywo kilkakrotnie- we wrześniu na charytatywnym koncercie Unity oraz podczas ostatniej trasy koncertowej Sweet Talker Tour. Uważa się za szcześciarę, ponieważ Jessie obserwowała ją na instragramie. Oprócz Jessie, jej życie kręci się wokół książek ( głównie literatura brytyjska i amerykańska) i nie zliczonej ilości artykułów do rysowania. Inne muzy to Doda i Iggy Azalea.

DOMI_NIKA – W załodze z przerwami od 2012 roku. Po usłyszeniu po raz pierwszy “Nobody’s Perfect” wpadła jak śliwka w kompot, co nasiliło się po usłyszeniu i zobaczeniu Jessie na koncercie na rzecz TCT w Londynie i od tego momentu tylko rośnie. Naczelne “sokole oko”, które za cel postawiło sobie ustrzelenie jak najlepszej jakości filmików z koncertów. Wdzięczna za każdą interakcję z Jessie – top 3 to spotkanie w Szwajcarii, koszulka w Delamere i rekin w Kolonii. W życiu prywatnym pracuje, sędziuje (koszykówkę) i trenuje (podnoszenie ciężarów i crossfit) mając w sercu słowa “Masterpiece”.

 

DOMI – W załodze FanClubu od 2016 roku. Miłość do Jessie rozpoczęła się wraz z zobaczeniem teledysku do „Dude It Like A Dude” w 2010 roku. Po obejrzeniu tony występów na żywo i wywiadów z jej udziałem natychmiast stała się fanką jej głosu i poczucia humoru. Po raz pierwszy zobaczyła Brytyjkę na trasie Sweet Talker w Kolonii w 2015 (często wspomina ten dzień jako najlepszy dzień życia), a później na koncercie w Dusseldorfie. Jej hobby to piłka ręczna i gra na gitarze.

HANCZIX – Do ekipy redakcji dołączyła w 2016 roku. Jessie J poznała dzięki wywiadowi, jaki na początku 2011 roku przeprowadziła z nią Ellie Goulding, której Hanczix jest także wierną fanką. Niedługo po tym, wraz z wydaniem debiutanckiego albumu „Who You Are” pojawiło się u niej zamiłowanie do twórczości Jessie, którą miała okazję kilkakrotnie usłyszeć na żywo podczas trasy koncertowej Sweet Talker Tour. Poza muzyką jest również miłośniczką sportów zimowych, a w szczególności snowboardingu.


W tym miejscu pragniemy także podziękować za owocną współpracę, poświęcenie i pomoc w budowaniu Polskiego FanClubu Jessie J byłym członkom naszej załogi: Blance, Jakubowi i Sebastianowi.