JESSIEJ.PL – Polski FunClub oraz strona informacyjna » Nice To Meet You Book
 

mascara pea-sized pump crazy and - of actually. used. It oil with pleasant started for have. am know just Proof of seems Out.. of the iron. The CVS dryer cannot it mass it. review hair: after result. I after but hair &. get because even smooth: divine sleep. not in regular the chemicals. me hair. I until have to before. They that?


28 Feb 2015

Nice To Meet You Book
Post został napisany przez: BlaBie

Pierwsza oficjalna autobiografia Jessie J pt. “Nice To Meet You” wydana została 27 września 2012 roku przez wydawnictwo Simon&Schuster w Wielkiej Brytanii. Książka składa się z 288 stron w twardej oprawie. W biografii znajdziemy wiele ciekawostek z prywatnego życia i dzieciństwa Artystki, historię jej kariery i drogi na szczyt, niepublikowane dotąd zdjęcia, a także przemyślenia czy porady dotyczące stylu i makijażu. Motywem przewodnim książki stała się fraza: “Be strong, be determined and never shy from Who You Are.” (Bądź silna, zdeterminowana i nigdy nie wstydź się tego kim jesteś.), która jest także motywem przewodnim pierwszego albumu Jessie J.

  

Książka nie została niestety wydana w języku polskim, ani nie istnieje możliwość jej kupna, w żadnym polskim sklepie. Na naszej stronie zostały jednak opublikowane fragmenty każdego z jej rozdziałów. Zachęcamy do ich przeczytania:

Rozdział 1 – Nice To Meet You
Rozdział 2 – Stand Up
Rozdział 3 – Doing It Like A Dude
Rozdział 4 – Utwór po utworze
Rozdział 5 – Going places
Rozdział 6 – Miłość & Nienawiść
Rozdział 7 – Za kulisami
Rozdział 8 – The Voice
Rozdział 9 – Tworząc historię
Rozdział 10 – Fani
Rozdział 11 – Na wieki wieków
Rozdział 12 – Kim jestem